Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | SLK 320

12 Gush 11:55 ,

Mercedez Benz Slk 320 V6

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Gush 18:43 ,

Mercedes s-class 320 -09

19 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim