Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | SLK 230

21 Maj 21:08 ,

Okazion

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 12:39 ,

Benz

2 200 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 10:47 ,

Benz

2 200 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 13:38 ,

Benz

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 22:02 ,

Mercedes Benz SLK 2001 Kabriole Full

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Shk 13:04 ,

Slk c clasi e clasi s clasi

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Nën 18:20 ,

Shitet Mercedes Benz SLK 230 Automat Gaz-Benzin

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Tet 18:43 ,

Shitet ose nderrohet Mercedes Benz Slk 230

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Sht 19:11 ,

Mercedes Benz SLK230

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Sht 22:34 ,

Okazion��Mercedes-Benz SLK Kabriolet Gaz Benzin

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Qer 13:23 ,

Mercedes Benz SLK230 kompressor

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Qer 23:02 ,

Okazion Mercedez SLK

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Pri 17:19 ,

Mercedes gaz-benzin

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Pri 16:45 ,

SHITET

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 21:10 ,

Shitet Benz slk230 per arsye mosperdorimi

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Sht 20:17 ,

Shitet Benz SLK 230 Gjendje shume te mire (Tirane)

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Maj 12:28 ,

Mercedes SKL230

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Gush 21:52 ,

Mercedes SLK 230 -03

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Jan 22:04 ,

Mercedes SLK 230 benzin -04

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Në fillim