Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | SL 63 AMG

07 Shk 21:12 ,

Shitet Mercedes S63 AMG orgjinal ,

23 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Pri 16:07 ,

Cadra lokali

120 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim