Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | SL 560

03 Tet 22:16 ,

Shites mercedes benz Sel 560 i vitit 1988

7 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Korr 07:55 ,

Mercedes sl560

20 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Jan 19:55 ,

Merceded-Benz SL560 cabrio coupe

15 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim