Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | SL 450

27 Jan 13:26 ,

Mercedes-Benz “Antik”

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 70-at
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
27 Pri 11:43 ,

Mercedes-Benz

30 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim