Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | SL 280

24 Nën 10:26 ,

SEL 280 naft 1983 kamio automatike okazioooon

3 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 00:20 ,

Kerkoj Mercedes SL 2.8

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Gush 17:09 ,

SEL 280 BENZIN /GAZ i 87

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Maj 02:03 ,

Mercedes benz 1923 replika

15 000 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Gush 16:05 ,

Makina per Dasma

Viti: 50-at
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Shk 12:03 ,

Mercedes SL280 -84

2 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 12:54 ,

Mercedes SL280 benzin

20 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Në fillim