Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | R 63 AMG

21 Jan 09:18 ,

Shitet Kamioni

5 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim