Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | MB 100

14 Tet 19:19 ,

Shitet Kantina

300 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Nën 15:37 ,

Fugon Mercedes Benz

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 13:28 ,

kamioncin

1 000 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Jan 13:52 ,

makin funerali

2 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Jan 13:44 ,

mercedes benz

2 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim