Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | GLS 400

20 Qer 12:11 ,

Mercedes GLS 450 2017

48 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
20 Shk 21:46 ,

Mercedes Benz GLS 450

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Pri 09:22 ,

Shitet MB GLS 450 benzine 4Matic

77 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim