Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | GLK 350

Dje 22:16 ,

Mercedes-Benz GLK 350 AMG line

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 12:41 ,

Mercedes Benz GLK 350 Benzin

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Mar 20:52 ,

Shitet glk 350 benzin gaz

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 18:21 ,

OKAZION

19 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
25 Mar 11:56 ,

GLK 350 4Matic - AMG Line !

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
23 Mar 14:01 Dyqani ,

Benz GLE 350 naft km 47.000 me dogan

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Mar 22:28 ,

GLK 350 4MATIC 2010 PANORAM BENZIN/GAZ FULL����

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 12:02 ,

OKAZION GLK 300

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 13:22 ,

Mecedes Benz Glk 350 benzine

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
07 Mar 16:02 ,

Mercedes-Benz GLK 350 CDI blueefficiency

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim