Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | GLK 300

06 Korr 08:26 ,

Mercedes Benz GLK 300 Benzin/Gaz Viti 2009 Zvicra

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 22:33 ,

Shitet Glk viti 2012

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 23:45 ,

GLK 300 Nafte

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim