Bulqizë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | GLK 220

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 15:53 ,

Mercedes-Benz GLK 220 diesel ardhur nga Zvicra

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:19 ,

Okazion.. Glk 220 automatike *panorama**11500

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:04
Linku:
Dyqani ,

MERCEDES GLK 4 MATIC,2011,AUTOMATIKE,220 CDI NAFTE

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:02 Dyqani ,

SHITET GLK 220 BLUE EFFICIENCY 4-MATIK

12 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:40 ,

‼ GLK 220 CDI 4-Matic BlueEffic ‼

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:25 ,

Glk 220 Panoram full opsional

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:19 ,

SAPO ARDHUR- GLK 220 - PANORAMA - AVANTGARDE- 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:04 ,

GLK 220 SPORT PACKET

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:10 ,

Mercedes Benz GLK 220 CDI AVANTGARDE

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:47 Dyqani ,

GLK 220 d 4-Matic BlueEfficiency

11 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim