Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | GLC 220

06 Maj 21:38 ,

MERCEDES-BENZ, GLC 220d, 2016 - 4Matic AMG Line

35 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
05 Maj 09:46 ,

GLC AMG Line

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Maj 01:59 ,

MERCEDEZ BENZ GLC 4Matic

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
24 Shk 13:37 ,

Marcedes Benz GLC 220

26 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 08:04 ,

Mercedes GLK220

20 000 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim