Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | GLA 250

05 Korr 15:18 ,

2016 GLA 250 4 matic Full AMG

24 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Pri 18:07 ,

Mercedes GLA 250

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
04 Nën 11:34 ,

Mercedes Benz GLA

25 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Jan 22:29 Dyqani ,

2018 Mercedes-Benz GLA 250 Base > UCES MOTORS

32 380 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Sht 19:40 ,

Shitet Nderrohet

28 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim