Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | GLA 220

02 Qer 21:50 ,

Mercedes-Benz GLA 220 CDI Urban

19 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Maj 15:34 ,

Mercedes Benz GLA 220 CDI 4 MATIC

23 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Maj 08:10 ,

okazion gla220 4x4

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
13 Shk 15:12 ,

Mercedes GLA 220 CDI 4Matic. Makin/targa angleze

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim