Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | GL 500

30 Pri 12:00 ,

OKAZIAON BENZ GL500 BENZIN GAZ 2011

26 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Dhj 21:28 ,

Mercedes benz GL

17 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim