Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | GL 420

Dje 22:29 ,

MERCEDES-BENZ GL420-09 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Shk 09:09 ,

Okazion Gl 420 mundsi nderrimi

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Shk 10:43 ,

Shitet GL ose nderrohet me forristrad me.karroceri

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Jan 17:10 ,

Super okazion nderrohet shitet 12.ooo€

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim