Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | G-Class

G 230 , 7
G 240 , 14
G 250 , 24
G 270 , 29
G 280 , 7
G 290 , 4
G 300 , 48
G 320 , 10
G 350 , 18
G 400 , 20
G 500 , 11
G 55 AMG , 8
G 63 AMG , 8
G 65 AMG , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:40 Dyqani ,

Mercedes-Benz EVO 320 CDI-Sport Pacet-07-Xhama te Zinj‼️

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:56 ,

G 400 brabus

35 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:27 Dyqani ,

Mercedes Benz G270 Diesel-LOOK AMG///-XHAMA TE ZIN

24 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 21:58 ,

Shitet mercede Benz gle 3.0 hybrid amg paket 16.000milje

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Mar 18:35 ,

MERCEDEZ BENZ G400 AUTOMATIK LOOK 2014 OKAZION

27 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 07:35 ,

Shitet ose nderrohet G 6.3 AMG

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
05 Mar 19:49 ,

G klass

9 800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 09:41 Dyqani ,

Mbushje me Gaz Ac Eco Servis Makina

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 07:31 ,

Mercedes G

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 13:06 Dyqani ,

Ne shitje Mercedes Benz G500 GCC

45 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 18:46 ,

Mercedes G63 AMG Brabus

78 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
21 Shk 14:37 ,

G class 55 look BRABUS DIAMOND MOTORS

35 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Shk 00:33 ,

Mercedes-Benz G 500 AMG Security Werks Panzer Armored B6

129 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Shk 15:20 ,

Okazion

6 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Shk 01:02 ,

Mercedes-Benz E 320 EVO

7 500 EUR

04 Shk 15:19 ,

G class

25 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
27 Jan 10:37 ,

Mercedes-Benz

6 000 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Jan 17:41 ,

Benz

6 000 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Jan 20:29 ,

G Class 3.0 Dizel

10 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Jan 08:49 ,

Mercedes-Benz G Class 55 AMG 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Jan 15:17 ,

mercedes G300

18 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 22:24 ,

G-class AMG 55 v8 kompresor (500hp)

50 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Jan 21:12 ,

Shitet G class Luk AMG

35 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 19:48 ,

G class

1 600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Jan 19:49 ,

G class

250 000 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Jan 11:12 ,

G CLASS SHITET NDRROHET

27 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 02:01 ,

sprint

7 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
04 Jan 02:01 ,

sprint

7 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
03 Jan 18:46 ,

G 350d

55 000 EUR Çmimi me zbritje

03 Jan 12:24 ,

sprint

7 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
29 Dhj 19:26 ,

G class

11 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 03:23 ,

G kls

25 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 11:57 Dyqani ,

**U SHIT**Mercedes Benz G 6.3 2014

70 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Nën 12:30 ,

G klas

6 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Nën 18:45 ,

Mercedes Benz G230

15 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Nën 13:15 ,

OKAZION MERCEDEZ G CLASS

27 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Nën 23:25 ,

Okazio Mercedez G Class 400

27 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 18:58 ,

mercedes benz

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Tet 01:57 ,

Blej gjith llojet e makinave 60% vleres tregut

7 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Sht 17:33 ,

Shitet G KLAS

18 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Sht 12:12 ,

Kerkoj te blej mercedes G Class

1 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Sht 13:21 ,

Mercedes G Clas turbodiesel Okazion 12€ + nderrim

12 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 11:51 ,

Classi G

6 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Korr 20:49 ,

Bejme programime benci Cdo tipi 2000 deri 2018

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Korr 01:41 ,

Mercedes G250

8 400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Korr 13:48 ,

Shitet super makina

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Qer 12:21 ,

G 350 blutec 2012

55 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Qer 12:46 ,

G63 ///AMG Edition 1 4.0 V8 Biturbo 08-2019 585Hp

190 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione