Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | G 280

16 Jan 14:55 ,

Shitet

12 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Dhj 10:30 ,

Shitet G-class

14 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Tet 11:54 ,

Shitet G-class

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Tet 20:54 ,

Shitet G-class

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Pri 10:34 ,

G CLASS

3 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Jan 19:02 ,

Mercedes G 280 dizel

4 900 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Dhj 13:01 ,

Mercedes G280 ne gjendje të mire

5 500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim