Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | G 240

07 Korr 12:16 ,

Merceses Benz G class

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 18:55 ,

OKAZJON. SHITET G KLAS SUPER NE GJENDJE

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1980
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Gush 23:27 ,

Shitet

9 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Korr 16:52 ,

Shitet G

5 500 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Jan 08:45 ,

Mercedes-Benz G Class

8 300 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
14 Sht 14:44 ,

G class

20 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 22:13 ,

Okazionn shiten 2 G Clas nderrohen jo m kete vler

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Dhj 19:48 ,

Oookazion

6 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 22:56 ,

G Class 240 GD

22 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1981
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
23 Korr 16:54 ,

g clas 240

4 500 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 11:17 ,

Mercedes G240

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 21:45 ,

C.klacs

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 09:22 ,

G clas

2 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim