Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | G 230

29 Mar 17:02 ,

Mercedes Benz G230

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Maj 14:40 ,

Makina ndodhet ne gjendje te mir pune

5 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 20:40 ,

Mercedes G class 3.0 dizel Nderrohet

Viti: 1981
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Pri 17:31 ,

Mercedes- Benz G-class

32 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Shk 21:00 ,

Makina ndodhet ne korce

6 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Dhj 11:28 ,

Mercedes G , mundesi nderrimi

5 400 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
24 Sht 23:52 ,

Mercedes benz G-class 2.3 benzin gaz

8 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim