Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | CLS 350 Shooting Brake

06 Korr 08:28 ,

MERCEDEZ- BENZ CLS 350 SHOOTING BRAKE

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Qer 17:55 ,

Mercedes Benz Cls 350 Amg

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Tet 16:26 ,

Mercedes CLS 350 dizel

23 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Sht 09:40 ,

CLS 350 benzin gaz Ndrrohet +/-

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 21:22 ,

CLS 3.5 Nafte viti 2012

33 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
16 Korr 11:28 ,

Mercedes-benz

33 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim