Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | CLS 300

23 Dhj 11:54 ,

Shitet CLS 2006

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Gush 16:14 ,

OKAZION CLS

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Korr 09:38 ,

Mercedes Cls 3000

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Qer 11:32 ,

Shitet mercedes benz cls

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:56 ,

Mercedes cls 300

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 15:52 ,

Shitet cls 320

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 21:56 ,

Mercedez benz cls look amg

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Nën 14:08 ,

cls amg

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Tet 11:46 ,

Shitet

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 13:25 ,

Mercedez benz cls look amg

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 14:48 ,

Mercedes CLS300 dizel

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Jan 10:13 ,

U shit....flm merr jep....

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Tet 12:59 ,

Cls 2009

17 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Sht 22:11 ,

Shitet Cls ne gjendje perfekte 3.0 naft

13 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 10:26 ,

Mercedes CLS320 -08

18 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Në fillim