Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | CLS 220 Shooting Brake

18 Dhj 12:29 ,

Mercedes CLS220 cdi

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 14:35 ,

Mercedes CLS220 -08

16 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim