Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | CLS 220

30 Dhj 15:27 ,

benz ofert okazion

30 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Gush 10:46 ,

Cls AMG

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Qer 18:05 ,

okazion

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Dhj 13:56 ,

Pasqyra cls

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Nën 21:12 ,

Mercedes cls 200 kompresor

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Nën 20:44 ,

cls 200

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Tet 12:44 ,

Mercedes Benz C Class

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim