Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | CLK 430

02 Korr 09:58 ,

Shitet clk

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Qer 02:59 ,

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Mar 00:57 ,

Clk

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Tet 15:26 ,

Mercedes CLK430

4 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Korr 18:11 ,

SHITET CLK 430 V8 ///AMG LOOK 55 ///AMG BENZIN+GAZ

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Shk 13:20 ,

mercedes benz clk 430 benzin - gaz

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Në fillim