Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | CLK 350

10 Qer 19:42 ,

Mercedes benz CLK 350 dizel

16 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Pri 14:44 ,

Mercedes clk 2012

46 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim