Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | CLK 280

Sot 12:42 Dyqani ,

Super Clk 280 Evo Avantgarde benzin & Gaz Prins

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 21:49 ,

Shitet ose nderrohet me 4x4

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Dhj 20:56 ,

Shitet

5 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Nën 12:38 ,

Disqe benzi

250 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Tet 08:48 ,

Shitet mercedes benz

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Sht 14:18 ,

Shitet ndrrohet

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Gush 19:28 ,

OKZION BENZ KABRIO

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gush 10:10 ,

Shitet ndrrohet

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Korr 17:14 ,

Mundesi ndrrimi me foristrad

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Qer 11:33 ,

SUPER OKAZION CLK KABRIO

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Qer 16:01 ,

Clk kabrio 2008

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Jan 22:55 ,

Mercedes CLK 280 benzin+gaz

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Tet 16:28 ,

Mercedes Benz 220 cdi Okazion

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Qer 16:16 ,

Okazion Mercedes CLK280 super makine -03

5 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim