Tiranë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | CLK 240

04 Korr 13:42 ,

Super okazion

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 11:08 ,

Mercedes benz

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 09:12 ,

Mercedes benz

1 100 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Qer 16:09 ,

Mercedes CLK 240 benzin+gaz

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 14:46 ,

Mercedes CLK 240 Avantgarde Benzine-Gaz FULL

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Tet 21:10 ,

Clk 2.4 benzin -gaz

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Korr 16:39 ,

Mercedes CLK 240 benzin+gaz

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Dhj 21:33 ,

CLK 240 Benzin-Gaz

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Gush 22:44 ,

Shitet dhe nderroet

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Korr 09:22 ,

Fugoni

Viti: 1987
Kilometrazha: > 500 000
04 Dhj 14:53 ,

Clk 240 benzin gaz . Gazi vec do montu Landi renzo

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Tet 19:11 ,

mercedes benz look amg

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 02:00 ,

Mercedes CLK 240

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 11:28 ,

Shitet. Clk

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Nën 20:43 ,

Shitet CLK240

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Sht 08:21 ,

Shitet clk

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim