Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | CLK 240

Dje 16:09 ,

Shitet CLK Benzin/gaz kabriole 2900€ I diskutushem

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 11:08 ,

Mercedes benz

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 09:12 ,

Mercedes benz

1 100 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Qer 16:09 ,

Mercedes CLK 240 benzin+gaz

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Qer 12:20 ,

Mercedes Clk

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Qer 00:15 ,

mercedes benz CLK

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Qer 14:46 ,

Mercedes CLK 240 Avantgarde Benzine-Gaz FULL

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Dhj 15:47 ,

Shitet okazion

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 21:50 ,

Mercedes Clk 240

6 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Tet 21:10 ,

Clk 2.4 benzin -gaz

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Gush 21:08 ,

Mercedes CLK 240 benzin+gaz

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 00:10 ,

Merecdes Benz / CLK

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 11:44 ,

Benz clk 2.4 cabrio

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Korr 16:39 ,

Mercedes CLK 240 benzin+gaz

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 10:45 ,

Clk super full mundesi nderrimi

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Shk 14:36 ,

Mercedes_Benz CLK 240 Coupe

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Dhj 21:33 ,

CLK 240 Benzin-Gaz

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Nën 00:44 ,

Mercedes-benz CLK 240 Benzin-Gas

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Nën 08:45 ,

Mercedes-Benz CLK240 Benzin-Gaz AUTOMAT

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Tet 17:19 ,

Mercedes Benz Clk

6 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Tet 00:47 ,

Shitet CLK 240 automatik gaz-benzine

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Sht 12:18 ,

Okazjon

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Gush 22:44 ,

Shitet dhe nderroet

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Korr 09:22 ,

Fugoni

Viti: 1987
Kilometrazha: > 500 000
06 Shk 10:39 ,

Mercedes Benz clk 240

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Dhj 14:53 ,

Clk 240 benzin gaz . Gazi vec do montu Landi renzo

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Nën 20:24 ,

Shitet ose nderrohet

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Tet 19:11 ,

mercedes benz look amg

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Sht 18:12 ,

Mercedes CLK 240 benzin+gaz

6 200 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Korr 02:00 ,

Mercedes CLK 240

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 11:28 ,

Shitet. Clk

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Nën 20:43 ,

Shitet CLK240

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Tet 11:47 ,

Clk super ekonomik

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 08:21 ,

Shitet clk

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Korr 15:40 ,

benc clk

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Pri 14:02 ,

Mercedes Benz CLK 240

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Shk 00:37 ,

Clk 240

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 00:05 ,

Clk benzin gaz

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 10:48 ,

Mercedes CLK240 -03

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 10:08 ,

Mercedes CLK240 -03

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim