Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | CL 320

23 Jan 16:58 ,

KOSTUME KOMPLET

17 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Sht 11:43 ,

cls LORINSSER

23 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Qer 01:16 ,

Mercedes Benz CLS 320 -07

14 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim