Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | CL 230

26 Dhj 18:05 ,

Shitet c class 230

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim