Tiranë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | C-Class

C 160 , 3
C 180 , 757
C 200 , 2462
C 220 , 6648
C 230 , 141
C 240 , 102
C 250 , 391
C 270 , 421
C 280 , 25
C 30 AMG , 18
C 300 , 304
C 32 AMG , 5
C 320 , 145
C 350 , 24
C 400 , 2
C 43 AMG , 5
C 55 AMG , 7
C 63 AMG , 37

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina , ose vendndodhje Tiranë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Shk 14:47
Linku:
Dyqani ,

Mercedes Benz C-220

950 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Shk 17:48
Linku:
,

C class 300 4matic AMG

11 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Shk 14:40
Linku:
,

cmimi i diskutushem

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 12:44
Linku:
,

Cklas 220

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 14:33
Linku:
Dyqani ,

Shitet Urgjent ✅ MERCEDES BENZ C-220-CDI

250 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 04:19 ,

Mercedes Benz C Class 2005 Automat

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:40 ,

MERCEDES BENZ C220 CDI SPORT

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:58 ,

Mercedes-Benz C300 4Matic 2012

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:57 ,

Mercedes-Benz C300 4Matic 2012

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:52 ,

C300 Avantgard prodhim gjerman (rwd)

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:21
Linku:
,

MERCEDES BENZ C220 DIESEL,AUTOMAT,VITI 2012,AMG,FULL OPTION

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:11 ,

MERCEDES-BENZ C CLASS 220 NAFT VITI 2008

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:10 ,

����Benz 220 Bluetec Avantgard 7G Tronic����2015

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:10 ,

Benz 220 cdi EVO Viti 2006 Super Okazion 4770 €

4 770 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:00 ,

OKAZION C 300 benzin Historiku ne Mercedes

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:00 ,

Shitet C class Benzin GAZ

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:00
Linku:
,

Shitet C300 BENZIN -GAZ

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:57 Dyqani ,

C klas nafte 200 CDI manual me letra per 1 vit

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:46 ,

Benc Avangard ��;Automat ;��2006 TR,��

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:46 ,

Benz 1800 cc benzine automat 2005 Tirane 0694760035

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:44 ,

C220 AMG//LooK Automatike Nafte "Motorr EVO"

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:42 ,

Mercedes C300 Benzin / GAZ

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:42 ,

C220 FULL EXTRA Avangarde Kamio Automatike

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:39 ,

Mercedes Benz C 220 CDI Avantgarde 2005 Evo

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:37 ,

MERCEDES C220 NAFTE 2008 FULL OPTIONS

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:36 ,

C200 Kompressor Gaz+Benzine 2001 Manuale

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:27 ,

Makina me Qera

13 EUR / muaj

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:20 ,

Mercedes Benz C-Class EVO

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:09 ,

➜➜ MERCEDES BENZ C 300 AMG LINE 4 MATIC OKAZIONNN

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:34
Linku:
,

Okazion Mercedes Benz C300 2012 BlackEdion

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:31 ,

Shitet Gjenerator Bruno “OKAZION”

3 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:30 ,

Mercedes Benz c220 bluefficency

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:22 ,

C Class Avantgarde 220 Cdi sw viti 2008,automat,navi, 7500 €

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:19 ,

Benc C-Class 2009

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:10 ,

Mercedes Benz AMG SPORT AVANTGARDE C220 EVO 05 SAPO ARDHUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:10 ,

C 300 Look AMG Full Option

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:09 ,

C Class Avantgarde 220 CDI sw,viti 2008,automat,navi, 7500 €

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:04 ,

c220 Automat 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:02 ,

Mercedes Benz C350 bluefficent

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:02 ,

C300 4Matic Panorama Benzin Gaz

13 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:02 ,

MB w202

2 200 EUR

Dje 22:01 ,

Mercedes Benz C class 220 CDI 2006 Motorr Evo

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:00 ,

Mercedes Benz C220 CDI Automat Avangarde Full

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:57 Dyqani ,

Mercedes benz c class

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:52 ,

Shitet Mercedes Benz C320 cdi 4matic AMG

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:50 ,

Mercedes Benz

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:34 ,

Makina me Qera

13 EUR / muaj

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 21:34 ,

✅ Pjese Kembimi AUTO SHEHU��Mercedes dhe Volkswagen

100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim