Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | B 250

Sot 12:10 ,

Mercedes benz b clas 2014 super okazion!

12 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
11 Korr 10:42 ,

B-class 2013

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 10:19 ,

Mercedes Benz

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 20:41 ,

SHITET B CLASS

24 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Tet 13:09 ,

2015 Mercedes-Benz B-Class B 250 Sports Tourer

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Dhj 18:31 ,

Mercedes B 250 dizel

1 300 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Nën 17:03 ,

Shitet makine

1 200 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Pri 10:23 ,

Shitet Mercedes-Benz,Avangard

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 20:34 ,

Shitet BClass

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
25 Shk 16:08 ,

Mercedes-Benz B Class Automat 77mij km.

16 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
27 Qer 12:54 ,

Mercedes B250 benzin

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
12 Dhj 18:53 ,

Mercedes benz B250 dizel

2 500 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Sht 08:10 ,

B klas

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Në fillim