Vlorë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | B 200

27 Shk 15:48 ,

SHITET MERCEDES "B CLASS"

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
21 Jan 15:29 ,

Shes/nderroj Bklas 2008 avangard Sport Edition

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Jan 21:42 ,

SHES-NDROJ. B200cdi AUTOMAT 4 PORTA

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Jan 16:52 ,

Benc 2000 naft

13 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Tet 10:50 ,

Shitet Benz B-class

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Gush 18:48 ,

Mercedes Benz B200 Viti 2007

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Korr 15:46 ,

Francesco

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Shk 16:37 ,

Shitet Mercedes B class

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Shk 19:47 ,

shitet

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 12:39 ,

B clas

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Tet 19:53 ,

Shitet b klas 2.0 naft manual

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Korr 09:33 ,

Ka dhe mundesi ndrrimi vetem naft

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 11:32 ,

Mercedes B200 dizel

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Jan 20:59 ,

Shitet b klas

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 11:08 ,

Mercedes Bclas 200 dizel

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Qer 08:26 ,

Mercedes benz

5 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Shk 10:31 ,

Mercedes B200

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Sht 11:57 ,

B200

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Sht 20:29 ,

mercedes b-class 200

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim