Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | B 160

05 Mar 14:08 ,

Mercedes benz B clas 1.6 naft full.08.dogan. Full

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Tet 17:19 ,

disqe 16 benzi

250 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Pri 21:19 ,

Okazjon b klas

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 07:20 ,

B Clas sapo targuar 2013

12 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Maj 19:45 ,

Okazion mercedes B clas.full.08.AUTOMATIK.1.6 naft

3 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Maj 12:13 ,

Shitet

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Gush 20:09 ,

Cabe

2 200 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim