Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | B 150

18 Dhj 20:14 ,

benc

800 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Tet 23:07 ,

Okazion vetem sot

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Tet 19:28 ,

3900€ B class Automatike

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Korr 17:44 ,

Mercedes B150 benzin

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Maj 19:19 ,

B class Okazion

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Nën 10:22 ,

Cmimi

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Nën 13:46 ,

B clas panoramic

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Tet 22:52 ,

B Class 150 Benzin/Gaz Automat ; Panoramik

7 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Sht 16:06 ,

OKAZION OKAZION

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim