Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | A 250

24 Mar 16:26 ,

Mercedes Benz

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 23:42 ,

Benz 202 Okazion

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 14:44 ,

Korce

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Mar 18:07 ,

Kamioncin Mercedes Benz

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 17:48 ,

mercedes

1 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Tet 09:50 ,

Benz

6 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Korr 10:49 ,

kamjocine 410d

6 000 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Mar 20:42 ,

merrjep.al

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Shk 21:04 ,

Shitet

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Nën 19:41 ,

Shitet per arsye emigrimi

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Gush 14:16 ,

Mercedes Benz A 250 1994

1 500 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim