Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | A 220

24 Qer 11:01 ,

SHITET

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Qer 18:23 ,

Mercedes c clas 220 viti 2005 motorr evo

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 11:29 ,

Shitet Mercedes-Benz A220

2 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 20:26 ,

Mercedes Vito 115 cdi

800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Nën 14:48 ,

SHITET

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Nën 10:29 ,

Shitet makina

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 22:56 ,

Mercedez-Benz

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 20:05 ,

Shese Mercedes Benz c 220 cdi

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 18:32 ,

Benz AClass

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Tet 18:16 ,

MERCEDES BENZ A-CLASS

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Tet 21:03 ,

okazjon

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Maj 16:44 ,

OKAZION

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Jan 15:45 ,

Mercedes-Benz-Sprinter

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Tet 11:05 ,

C klas 220

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 15:50 ,

benz

2 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim