Sarandë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | 380 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


10 Sht 10:34 Makina , Durrës

karrotrec24 h 0699777470

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Korr 04:36 Makina , Vlorë

Furgon Mercedes-Benz

Viti: 1988
Kilometrazha: > 500 000
27 Qer 16:41 Makina , Gjirokastër

Shitet

10 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Mar 18:52 Makina , Bulqizë

Mercedes 380 dizel

3 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Mar 17:32 Makina , Tiranë

Shitet per arsye ekonomike

8 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Jan 12:49 Makina , Korçë

Mercedes Benz

3 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Dhj 20:54 Makina , Durrës

Neoplan

15 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Dhj 20:45 Makina , Dibër

2 50

35 000 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Nën 11:53 Makina , Durrës

Diskutueshem

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Sht 23:22 Makina , Tiranë

Shes Iveco LKW/TRUCKS, të vitit 2003, me Naftë

13 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: > 500 000
Në fillim