Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | 250

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Mercedes-Benz 250 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:50 ,

Shitet Mercedez Benz E250 Automatik 2010

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:44 ,

Mercedes-Benz C-Class 250 4 MATIC 2012

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:07 ,

OKAZZION.E.KLAS.250.BLUEFICENC.2010.NAFT.PERFEKT.

10 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:49 ,

Mercedez benz

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:08 ,

Sapo ardhur C 250 benzin amg line viti 2012

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:19 ,

Mercedes Benz C250 Benzin Gaz AUTOMAT 2010

8 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:04 ,

OKAZION....GLK 250

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:00 ,

Mercedes benz W124. Mundesi nderrimi !!!!

2 900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 07:27 ,

Super benz 2500cc turbo diesel 1997

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:46 ,

W124 Full Ekstra Automat Motor Turbo viti 90

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:43 ,

Benz 4 fenersh

1 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:41 ,

Mersedez

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:55 Dyqani ,

Mercedez Benz E 250 CDI BlueEfficency Full Options

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 20:43 ,

Benz 250

3 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Mar 18:39 ,

Mercedes Benz 250 benzin

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 16:37 ,

OKAZION. Mercedes C-Class 2013

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 15:00 ,

SHITET MERCEDEZ C250 Nafte

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 11:50 ,

Shitet benz mercedes portobagazh

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Mar 11:36 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Mar 10:49 ,

Mercedes Benz kamjoncine

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Mar 08:30 ,

Shitet Benz portbagazh E klas 250

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Mar 08:10 ,

Glk

15 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 19:55 ,

Shitet kamioncin Benz 410

5 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 12:27 ,

E250 TURBO DiESEL ( PER PJESE KEMBIMI)

6 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: > 500 000
05 Mar 09:42 ,

Mercedes 250

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 09:41 ,

Mercedez Benz W124

2 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 10:31 ,

Okazionnn

700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Mar 18:09 ,

Okazionnn

700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Mar 09:17 ,

Shes

2 250 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 09:00 ,

Benz 250d

700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 06:58 ,

Benc 4 fenersh

1 500 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Mar 22:03 ,

Hartat per Navigator Origjinal

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Mar 18:51 ,

Benz

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Mar 11:45 ,

Pjes kembimi 250 turb

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Mar 11:44 ,

Pjes kembimi

3 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Mar 17:25 ,

Mercedes benz

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 12:54 ,

250 super

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 12:50 ,

Benz

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 12:17 ,

250 super

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 22:02 ,

Te dhenat e makines

1 600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 20:32 ,

benz 2500

1 500 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Shk 11:09 ,

Benz

25 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Shk 12:50 ,

shitet furgoni

2 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Shk 09:39 ,

Mercedes benz

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 18:38 ,

Mercdez benz 250 pllak turbo

3 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Shk 18:18 ,

Shitet Mercedes Benz 250

1 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 15:51 ,

Shitet

1 600 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Shk 15:11 ,

Okazikm

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 21:31 ,

E 250

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Mercedes-Benz 250 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione