Tiranë | Automjete | Makina | Mazda

121 , 5
2 , 86
3 , 56
323 , 17
5 , 59
6 , 106
626 , 3
B series , 5
BT-50 , 6
CX-3 , 3
CX-5 , 10
CX-7 , 30
CX-9 , 3
Demio , 11
MPV , 10
MX-5 , 7
MX-6 , 2
Mazda2 , 3
Mazda3 , 9
Mazda5 , 10
Premacy , 30
RX-6 , 1
RX-8 , 8
Tribute , 8
Xedos , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina , ose vendndodhje Tiranë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mazda | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:59
Linku:
Dyqani ,

MAZDA 5,VITI 12/2006,MANUALE, 2.0 NAFTE, 6+1 VENDE

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 14:28
Linku:
Dyqani ,

Shitet MAZDA

250 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 01:39 ,

Shitet Mazda 1.4 Nafte 2009 Manuale

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:56 ,

MAZDA 6 2.0 BENZIN AUTOMAT 2007

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:05 Dyqani ,

MAZDA 5, 2013, 1.6 NAFTE, MANUALE, 6+1 VENDE

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:01 Dyqani ,

MAZDA CX-7,VITI 2011,MANUALE,4X4,MOTORR 2.2 NAFTE

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:59 ,

MAZDA CX-5 VITI 2014 2.0 BENZIN 40.000 KM

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 18:28 ,

Mazda cx7

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:59
Linku:
Dyqani ,

MAZDA 5,VITI 12/2006,MANUALE, 2.0 NAFTE, 6+1 VENDE

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:59 ,

Mazda 3-2 Benzine

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 09:09 ,

Okazion shes ose nderroj Mazda Mx5 kabriolet

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 08:47 ,

➖MAZDA PREMACY 1.9 Naftë, 4+1 vende

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:25 Dyqani ,

Mazda cx7 2.3 benzine gaz ..automatike

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 07:31 ,

Mazda 2 okazion

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Shk 21:13 Dyqani ,

Cx7 2008. Automat 2.3 benzin behet me gas

5 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Shk 20:19 ,

MAZDA 3 OKAZION 1.6 GAZ BENZINE

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 19:58 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Shk 19:29 ,

Shitet

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 19:16 ,

Mazda MX5 Kabriolet

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
23 Shk 16:53 ,

Okazion

2 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Shk 15:41 ,

Shitet Mazda MPV 2003

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Shk 14:39 Dyqani ,

Mazda 6 motori 2.0cc nafte manuale 2004

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Shk 14:35 ,

Mazda 2 1.4 Benzin AUTOMAT 2005

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Shk 10:07 ,

Okazion

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 10:05 ,

Mazda 6 Sky Active

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Shk 22:39 ,

Mazda3

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 18:04 ,

Shitet Mazda 2, 2010 | E ardhur nga Gjermania

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Shk 15:21 ,

Mazda CX7

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 14:28 Dyqani ,

Shitet MAZDA

250 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 12:14 ,

Mazda 5

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 07:41 ,

Mazda 5 benzin- Gaz 1.8

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Shk 16:37 ,

Mazda5

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 14:28 ,

Rx8 viti 2008 238 kuaj shitet nderrohet

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Shk 08:18 ,

Okazion Mazda 6

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Shk 10:38 ,

Shitet mazda 5

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 07:19 ,

✅MAZDA5, 2.0 Naftë, ViTi 2008, Manual

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 12:40 Dyqani ,

Mazda 2

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Shk 12:38 ,

Shitet Taksi me License deri ne 2025

5 490 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 22:57 ,

I diskutueshem

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 06:37 Dyqani ,

ESEM MOTORS. MAZDA CX7. AUTOMAT KAMERA BAXHA

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 17:52 ,

SHITET dhe NDEROHET Automat+ Gaz

2 699 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Shk 14:07 ,

Mazda CX-7 dizel

3 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 11:11 ,

SHITET SUPER MAZDA OKAZION

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
15 Shk 01:05 ,

Okazion!

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 17:05 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Shk 15:49 ,

Shitet Mazda 6 2.0 ,benzin -gas

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Shk 12:37 ,

Mazda 3 automatike 1.6 benzine

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Shk 11:26 ,

Okazion

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mazda | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim