Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mazda | Xedos

30 Qer 13:02 ,

mazda okazion

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 09:14 ,

Mazda xedos viti 1998

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 18:55 ,

Mazda Xedos benzin -95

600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim