Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mazda | Tribute

Dje 13:16 ,

MAZDA 3.0 B/GAZ

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Korr 10:40 ,

MAZDA TRIBUTE,4×4, VITI 05, 2.3 BENXIN,

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Qer 11:16 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Maj 21:35 ,

Shititet mazda supergjendje 2000 benxin viti 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 23:21 ,

MAZDA BENZIN GAZ AUTOMAT VITI 2005 MUNDESI NDERIM

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 18:33 ,

Mazda

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 23:31 ,

Shitet makine

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Tet 21:58 ,

Shitet makine

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 23:45 ,

Mazda Tribute me cmim te diskutuesh

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 16:25 ,

MAZDA TRIBUTE

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Maj 19:55 ,

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 12:40 ,

Okazion

Viti: 2005
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
29 Mar 22:18 ,

Shitet Mazda Tribute 4x4

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Qer 21:05 ,

Mazda

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Jan 13:57 ,

Shitet mazda tribute viti 2003

1 000 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
23 Jan 18:56 ,

Mazda Tribute benzin -03

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim