Sarandë | Automjete | Makina | Mazda | Model tjetër | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


16 Nën 12:01 Makina , Tiranë

Fugon mazda minibus 12+1... 68000 km

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Qer 19:38 Makina , Fier

Mazda 6

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Maj 18:27 Makina , Tiranë

Benz vito

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 17:43 Makina , Kavajë

Mazda

1 200 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Pri 07:21 Makina , Kukës

shes mazda B 2500

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 10:58 Makina , Tiranë

Shes automjet tip Mazda 1.8 benzin + gas

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 17:42 Makina , Durrës

Mazda NFS Undergraund2 :D

3 399 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Shk 20:53 Makina , Vlorë

Mazda 4x4 250.Naft me karroceri.

4 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Shk 09:43 Makina , Pogradec

Mazda 4x4 2.5 nafte ne gjendje super te mir!

7 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 23:26 Makina , Tepelenë

OKAZION! Mazda truck B2500

5 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim