Pogradec | Automjete | Makina | Mazda | Mazda5 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 15:10 Makina , Tiranë

Mazda5

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:52 Makina , Elbasan

MAZDA5 dizel 2006

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:47 Makina , Elbasan

SHITET MAZDA5

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 15:15 Makina , Korçë

Mazda

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Nën 14:41 Makina , Tiranë

Mazda 5

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 12:00 Makina , Tiranë

Mazda 5 dizel

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Korr 18:50 Makina , Tiranë

Mazda 5 2.0 naft 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 14:21 Makina , Tiranë

Mazda5

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Gush 08:25 Makina , Tiranë

Shitet per arsye emigrimi

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
02 Shk 11:23 Makina , Shkodër

Masda 5 -07

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim