Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mazda | Mazda5

Sot 09:11 ,

MAZDA 5 viti 2007 1.9dti 7 vende

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:39 ,

Mazda5

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Korr 12:21 ,

Mazda 5 benzin gas

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Qer 10:46 ,

Mazda

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Nën 14:41 ,

Mazda 5

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 12:00 ,

Mazda 5 dizel

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Korr 18:50 ,

Mazda 5 2.0 naft 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 14:21 ,

Mazda5

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Gush 08:25 ,

Shitet per arsye emigrimi

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
02 Shk 11:23 ,

Masda 5 -07

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim