Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mazda | Mazda3

Sot 00:21 ,

����Autovip.al���� Mazda 3 benzin 2.0. 2013 man

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Korr 11:41 ,

Shitet Mazda e sapoardhur nga Gjermania!

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Qer 12:04 ,

Mazda3

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Maj 19:12 ,

Mazda

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Pri 16:38 ,

Mazda 6+1 3500 i diskutushem pak

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 20:02 ,

Mazda 3 dizel

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Dhj 11:26 ,

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Nën 18:57 ,

Okazion, Mazda 2008 1,6 nafte

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 09:06 ,

Mazda 3 dizel 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Maj 13:52 ,

Shitet mazda 3

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Shk 10:31 ,

Mazda3 1.5 nafte ne gjendje super

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Nën 14:24 ,

Shitet

6 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Korr 16:27 ,

OKAZION SHITET MAZDA 3 SKY-ACTIVE

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Qer 18:28 ,

Mazda 3

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Dhj 21:58 ,

Mazda

15 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 12:03 ,

Shitet Mazda

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Korr 15:04 ,

Mazda

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Korr 14:12 ,

Mazda 3

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Mar 15:04 ,

Mazda 3 1.6 nafte

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Dhj 19:17 ,

Mazda 3 benzin -10

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Në fillim