Pogradec | Automjete | Makina | Mazda | Mazda2 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 11:09 Makina , Tiranë

Okazion!Mazda 2 viti 2009,1.4 naft.letra 1 vit

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Nën 10:20 Makina , Tiranë

Shitet Mazda 2, 1.4 Nafte, Manuale, 2008

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Gush 11:23 Makina , Fier

Shitet MAN

1 200 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Pri 19:09 Makina , Fier

Shitet per arsye mos pordorimi

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 12:09 Makina , Lushnjë

Shitet Mazda 2

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Nën 17:30 Makina , Tiranë

OKAZION

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 20:23 Makina , Fier

Mazda 2 Automat

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Gush 21:10 Makina , Elbasan

Mazda2 1.2 benzine

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Korr 21:38 Makina , Fier

MAZDA2 KAMJO AUTOMAT

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Në fillim