Delvinë | Automjete | Makina | Mazda | Mazda2

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 21:37 ,

●SHITET▪︎MAZDA▪︎1.4 DIESEL▪︎MANUAL 5+1▪︎2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:32 ,

▪︎Shitet▪︎Mazda 1.4 Diesel▪︎Manual 5+1▪︎Viti 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Maj 10:01 ,

Super gjendje

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Mar 18:25 ,

Mazda 2 1.4 naft letra 1 vit

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Mar 09:07 ,

Shitet Mazda 2, 1.4 Nafte, Manuale, 2008

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Gush 11:23 ,

Shitet MAN

1 200 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Pri 19:09 ,

Shitet per arsye mos pordorimi

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Nën 17:30 ,

OKAZION

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 20:23 ,

Mazda 2 Automat

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Gush 21:10 ,

Mazda2 1.2 benzine

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Në fillim